Dizi Haberleri

Kuzgun dizisinden sürpriz başlangıç!

Kuzgun’un tüm imkansızlıklara ve engellere rağmen kalbinde Dila’ya karşı taşıdığı sevgiden asla vazgeçemediğini fark etmesi üzerine kendi işine gelmeyen bu gidişata bir dur diyebilmek adına tehlikeli oyun hazırlamasının sahne olduğu sezon finalinin beraberinde Kuzgun 2.sezon ne zaman sorusu yöneltilmeye başlandı. ”İçimdeki karanlıkla, dönüştüğüm kişiyle yaşayamam!’ diyen Dila’nın, silahı kalbine dayayıp bir an bile düşünmeden kendine ateş edip Kuzgun’a hayatının şokunu yaşatmasının aktarıldığı son bölümün akabinde Kuzgun yeni sezon fragmanı yayınlandı.

Bilindiği üzere sezon finalinde; Babasının göz göre göre cinayete kurban gitmesine sebep olan kişilerin hesabını kesebilmek için hiç olmadığı biri haline dönüşen Dila, ”Beni kendinize benzettiniz!” diyerek Behram’ın canına kast etmek üzere silahını çekip intikam yeminleri savurdu. Geri dönüşü olmayan ve faturası çok ağır gelecek bir hatanın meydana gelmemesi için alelacele olay yerine gelen Kuzgun da Dila’ya silah doğrultarak ”Eğer onu öldürürsen, abin Ali ölür” sözlerinde bulunarak tetiği Derviş’in üzerinden çekmesini istedi.

Bu aşamadan sonra Kuzgun herkesi ters köşeye yatırıp hem babasının ve oğlunun canına kıydığını hatta annesini de öldürmeye kalktığını yüzüne vurarak gözünü bile kırpmadan Dervişi’i kurşunlayıp yere sererek yaşamını noktalamıştı. Diğer taraftan ise Kuzgun her ne kadar Dila’ya teslim olduğunu ve kendisini çok sevdiğini itiraf etse de iş işten çoktan geçmişti.

KUZGUN 2.SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Yapımcılığını Kerem Çatay ve Pelin Diştaş’ın üstlendiği ve AY Yapım imzasıyla Star TV ekranlarına taşınan kaliteli ve iddialı dizi projesi Kuzgun 2.sezonun ne zaman başlayacağı konusunda şu an için henüz resmi bir açıklama gelmedi. Kuzgun yeni sezon yayın tarihi yapımcı tarafından duyurulur duyurulmaz içeriğimizde yer vereceğiz.

KUZGUN SON BÖLÜM SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Kuzgun son bölüm sezon finalinde; Kuzgun, Ferman’ın evinden aldığı bir delille Derviş’e gelir ve ondan bu delille ilgili araştırma yaptırmasını ister. Çıkacak sonuç, Yusuf’un hayatta olup olmadığını açığa çıkaracaktır. Meryem, Derviş’in gerçekte kim olduğunu öğrenir ve onunla yüzleşir. Meryem bu andan itibaren mutlak bir ölümle yüzyüze kalırken, Kuzgun ile Ali arasındaki düşmanlık daha da derinleşecek, Ali, Kartal’ı da ateşe atacak bir hamlede bulunacak ve Kuzgun ile aralarında şiddetli bir hesaplaşma yaşanacaktır. Veliahtı Kuzgun’un Dila’ya hala zaafı olduğunu gören Derviş ise bu durumdan rahatsızdır.

Kuzgun’a tarafını belli etmesi, tercihlerinin ağırlıklarıyla yüzleşmesi ve Dila’dan uzaklaşması için çok riskli bir oyun kurar. Bu oyunun bir yürütücüsü Dila, öteki yürütücüsü Ali olacaktır. Dila, kendisinden istenen şeyle ilgili çok önemli bir kararın eşiğine gelir. Bu karar, Dila’nın kendisini aşağıya attığı bir uçurumdan farksızdır. Birbirlerine uzak ama birbirlerinin özlemiyle yanıp tutuşan Kuzgun ve Dila için bu kurulan oyun hayatlarını sonsuza kadar değiştiren son büyük adım haline gelir. En büyük bedeli Kuzgun’un mu Dila’nın mı ödeyeceği belli olmayan bu büyük adım, gözükara iki aşığın içlerindeki en ağır duygularla yüzleşmeleriyle şoke edici bir sona yol açacaktır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı