Ev Dekorasyonu

Kahverengi tonlarıyla en şık sonbahar ev dekorasyonu önerileri

Sonbahar dekorasyonunda en çok tercih edilen renklerden biri kahverengidir. Kahverengi ile yapılan ev dekorasyonları, diğer renklere oranla daha çok dikkat isteyen bir dekorasyon stilidir. Peki kahverengi ile bir ev dekorasyonu nasıl yapılır? Kahverengi ile uyumlu renkler nelerdir? Kahverengi ile yapılabilecek en şık sonbahar ev dekorasyonu önerileri, tüm detaylarıyla yasemin.com’da!

Sonbahar renklerinden biri kahverengidir. Evlerde ciddiyet oluşturmak isteyenler için en uygun renk olan kahverengi; özellikle salon için en ideal tonlardan birini oluşturur. Ancak doğru şekilde dekore etmek oldukça önemlidir. Doğru dekorasyon sayesinde, dekorasyonu en zor renklerden olan kahverengi, en şık şekilde sunulmuş ve hakimiyetini oluşturmuş olur. Peki kahverengi için en doğru dekorasyon şekli nasıldır? Kahverengi ile yapılabilecek en şık sonbahar ev dekorasyonu önerileri ve kahverengi ile uyumlu renkler, içeriğimizde. Bu kapsamda ilk önce salonlara yönelelim. Evlerin hakimiyet alanı olan salonlar, kahverengi ile dekore edildiği zaman daha ağır bir kimlik kazanır. Ancak uygun tonlarla dekore edildiği zaman bu karanlık ton kırılabilir.

kahverengi koltuk takımı kombinleri

KAHVERENGİ İLE UYUMLU SALON DEKORASYONU

Salonlar için kesinlikle daha minimalize objeler tercih edilmeli. Bu objelerde kullanacağımız renkler de, salon mobilyasının renklerine uygun olan tonlar olmalı. Yani kahverengi objelerle yapacağınız bir salon dekorasyonunda, kahverengi ile uyumlu renkleri tercih edin.

kahve krem salon dekorasyonu

kahverengi koltuk takımına uygun halı

Kahverengi ile sadece klasik yapıda bir ev dekorasyonu yapılır algısından uzaklaşın. Kahverengi ile retro dekorasyonları da çok rahatlıkla evinizde uygulayabilmeniz mümkün olacaktır.

KAHVERENGİ İLE UYUMLU RENKLER

Kahverengi koyu bir ton olduğu için ona en uygunu da açık renkli tonlar olacaktır. Bu tonları, özellikle dekoratif parçalar ve duvar boyalarında kullanmanız en uygunu olacaktır.

kahve krem salon dekorasyonu

Bu renkler hangileri derseniz; turkuaz, krem, yeşil, pembe ve bej tonları olacaktır. Haydi şimdi bu tonlarla yapılmış ev dekorasyonu örneklerine bakalım:

pembe ev dekorasyonu

bej ev dekorasyonu

yeşil ev dekorasyonu

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı