Dizi Haberleri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman başlayacak?

Aradan ne kadar zaman geçerse geçsin kendisine sadık kalan seyircisini kaybetmeyerek tüm beklentilerini dört sezon boyunca en iyi şekilde karşılayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finalinde muhteşem sürprizlere imza atarak tutkunlarının yüzünü güldürmeyi başardı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finalinde; Hızır, kardeşlerinin kanını yerde bırakmamak üzere ant içen Selcan’ın sıktığı kurşunun hedefi olsa bile neyse ki korkulan bir durum meydana gelmeyerek gerçekleşen silahlı saldırıdan sağ salim kurtulmayı başardı.

Öte yandan gerek kendisine gerekse tüm sevdiklerini canını tehlikeye atan hamlelerde bulunan düşmanlarını kökünden kurutmak noktasında en doğru yeri ve zamanı bekleyen Hızır’ın ustalıkla uyguladığı planla beraber hem Zeki’nin hem de Tahsin’in yaşamını noktalamasının ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5.sezon (yeni sezon) ne zaman başlayacak?

Final bölümünde ise tüm engellere rağmen birbirinden hiçbir surette vazgeçmeyen Ömür ve İlyas’ın nişan töreninde aileler arasındaki tüm buzların eriyip keyifli ve eğlenceli anlara sahne olmasının akabinde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanı yayınlandı mı?

eşkıya dünyaya hükümdar olmaz yeni sezon fragmanı

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 5.SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK? EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ SEZON FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Yönetmenliğini Onur Tan’ın üstlendiği her Salı akşamı heyecan, gerilim ve aksiyon fırtınası estiren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5.sezon yayın tarihi için nefesler tutuldu. Sezonun başında oyuncu kadrosuna dahil olan birbirinden başarılı ve yetenekli isimlerle de beraber hikayesini zenginleştirerek izlenme başarısını en üst noktaya taşıyan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5.sezon Eylül ayının sonlarına doğru yayınlanması tahmin ediliyor.

Oyuncu kadrosunda; Tarık Ünlüoğlu, Yunus Emre Yıldırımer, Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Emir Benderlioğlu ve Turgut Tunçalp gibi seyircisinin yakın takip altına aldığı isimlerden oluşan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5.sezonun tarihsel açıdan ne zaman başlayacağı noktasında yapımcı tarafından şu an için herhangi bir resmi açıklama gerçekleştirilmedi.

Öte yandan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanı da duyurulması halinde haberimiz üzerinden kolaylıkla erişebilirsiniz…

eşkıya dünyaya hükümdar olmaz 5.sezon ne zaman

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı